10r0963.jpg

Użytkownikom samochodów osobowych jak i ciężarowych z zespołem wtryskowym UI oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie prawidłowej diagnostyki oraz naprawy pompowtryskiwaczy Bosch, Siemens, Delphi.

Dysponujemy sprzętem, wiodącego producenta Magneti Marelli, dzięki któremu jesteśmy w stanie zweryfikować prawidłowość parametrów pracy pompowtryskiwaczy. W tym celu, w zbliżonych  do naturalnych warunków pracy pompowtryskiwaczy, są one poddawane 4 testom przewidzianym przez producenta. W razie konieczności wymieniane są  podzespoły, aby przywrócić ich fabryczne parametry.

BUDOWA POMPOWTRYSKIWACZA:

budowa pompowtr

Mamy możliwość testowania i naprawy pompowtryskiwaczy, które montowane są w samochodach osobowych (grupy AUDI/VW), ciężarowych (VOLVO, SCANIA, IVECO, MERCEDES ACTROS-ATEGO, DAF, RENAULT) a także w maszynach rolniczych i budowlanych (JCB, John Deere, CAT, New Holland, CASE, KOMATSU…)

 

10r0963.jpg 2 3 0109Bez nazwy-1p

Od wielu lat współpracują z nami serwisy niezależne jak i stacje autoryzowane w zakresie diagnostyki i naprawy układów paliwowych diesla.

       Referencje - Autoryzowany Serwis Toyota Zeran                   D:wwwdrei-poldownloadReferencje - Autoryzowana Stacja ObsĹ

Zapoznaj się z ważnymi dokumentami ⇒ DOKUMENTY

Sprawdź naszą aktualną ofertę sprzedaży WTRYSKIWACZE , POMPOWTRYSKIWACZE, POMPY WTRYSKOWE